logo miasta - trzy kolorowe spichrze

Przyjdź na Targi Rozwoju i Edukacji
Szkoły wyższe, agencje zatrudnienia, firmy zajmujące się rozwojem osobistym – to tylko niektórzy wystawcy, którzy pojawią się 10 września na Targach Rozwoju i Edukacji. Wstęp na imprezę jest bezpłatny.


Targi Rozwoju i Edukacji to największe wydarzenie o tym charakterze w regionie. 10 września hala na terenach Zawiszy na cały dzień stanie się miejscem prezentacji szerokiej oferty możliwości samorozwoju i edukacji. Targi skierowane są do osób w każdym wieku, które zainteresowane są rozwojem osobistym i chcą dodatkowo kształcić się lub przebranżowić.

Targi to idealna okazja do spotkania w jednym miejscu szkoleniowców i trenerów, specjalistów od samorozwoju. Targi to również możliwość zakupu literatury z tematyki rozwoju osobistego.

Podczas imprezy swoją ofertę zaprezentują także szkoły i uczelnie, prywatne oraz państwowe.  Imprezie towarzyszyć będą praktyczne warsztaty i prelekcje oraz indywidualne porady specjalistów.

Wstęp na targi jest bezpłatny.

Targi Rozwoju i Edukacji - 10 września (niedziela), sala konferencyjna na terenie Zawiszy przy ul. Gdańskiej 163, godz. 10.00-17.00. Wstęp wolny.