logo miasta - trzy kolorowe spichrze

Złóż filmowe życzenia dla Bydgoszczy – rusza konkurs z okazji urodzin miasta
19 kwietnia Bydgoszcz obchodzi 672 rocznicę nadania praw miejskich. Z tej okazji zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie na najbardziej oryginalne życzenia dla Bydgoszczy.


Żeby wziąć udział w konkursie, trzeba stworzyć krótki film z urodzinowymi życzeniami dla miasta z okazji 672. Rocznicy Nadania Bydgoszczy Praw Miejskich. Technika i konwencja obrazu jest dowolna, ograniczony jest natomiast czas – długość filmu nie może przekroczyć 30 sekund. 

Filmik (jeden film od jednego uczestnika konkursu) należy przesłać na adres media@um.bydgoszcz.pl lub dostarczyć na nośniku elektronicznym do Urzędu Miasta Bydgoszczy (sekretariat Biura Komunikacji Społecznej pok. 306a, ul. Jezuicka 1).

Prace przyjmowane są od dzisiaj (11 kwietnia) do 17 kwietnia (e-maile do północy, a w przypadku prac dostarczanych do UMB na nośnikach - do godz. 18.00.)

Zgłoszenie powinno być zatytułowane „konkurs Życzenia dla Bydgoszczy” i zawierać poza filmem: imię i nazwisko uczestnika, a także numer telefonu komórkowego.

Komisja konkursowa spośród nadesłanych zgłoszeń wybierze jeden zwycięski film oraz dwa wyróżnione. W konkursie zostaną ufundowane nagrody: I miejsce – iPhone, i dla wyróżnionych - sprzęt elektroniczny o wartości do 500 zł.

Ogłoszenie wyników odbędzie się w dniu 26 kwietnia br.

Regulamin konkursu TUTAJ.