logo miasta - trzy kolorowe spichrze

W weekend ruszają 17. Targi Mieszkaniowe
18 i 19 marca w bydgoskiej Artego Arenie odbędą się 17. Targi Mieszkaniowe - wiosna 2017. Będzie to pierwsza w tym roku prezentacja oferty bydgoskiego rynku nieruchomości skierowana do osób poszukujących mieszkań i domów.


Z okazji targów wielu wystawców przygotowuje specjalne oferty i promocje dla nowych klientów. Na targach wystąpią deweloperzy, spółdzielnie mieszkaniowe i pośrednicy nieruchomości z ofertą nowych, gotowych i planowanych inwestycji mieszkaniowych oraz nieruchomości z rynku wtórnego, a także firmy oferujące budowę domów jednorodzinnych. Nie zabraknie  również ofert kredytów bankowych i instytucji finansowych oraz ofert urządzenia wnętrz i wyposażenia kuchni oraz usług projektowania. Wśród wystawców obecni będą też  przedstawiciele Urzędu Miasta Bydgoszczy z wydziałów mienia i geodezji oraz administracji budowlanej. Gości odwiedzających targi w podjęciu decyzji i załatwieniu formalności wspomagać będą eksperci nieruchomości i finansów, a w punkcie porad dodatkowo radca prawny, rzeczoznawcy majątkowi i architekci.

Targi Mieszkaniowe są jedynym wydarzeniem handlowym skupiającym oferty nieruchomości z Bydgoszczy i okolic stwarzając niezastąpioną okazję do poznania w jednym miejscu i czasie szerokiej i cenowo atrakcyjnej oferty zakupu mieszkania lub domu. Impreza o ugruntowanej pozycji na bydgoskim rynku nieruchomości odbywa się pod patronatem honorowym  Prezydenta Bydgoszczy.

W ofercie wystawców obok lokali standardowych i typu premium, znajdą się  również mieszkania spełniające kryteria programu MdM.  Przedstawiciele banków i firm finansowych występujących na targach poinformują zainteresowanych o ofercie sfinansowania zakupu mieszkania lub domu,  służąc również pomocą w przygotowaniu wniosków, objaśnieniu procedur oraz dokonaniu wstępnego badania zdolności kredytowej.

Obok prezentacji ofert mieszkaniowych, kredytowych, wyposażenia i usług, targi oferują również interesujący program seminariów, których poradnikowy charakter przybliży wiele interesujących zagadnień z tej dziedziny m.in.: - zaciągania kredytu hipotecznego, - zakupu nieruchomości w celach inwestycyjnych, - przygotowania mieszkania do sprzedaży, - formach i różnicach wynajmu mieszkań, - procedur przy zakupie mieszkania.

Targi to również okazja do skorzystania z bezpłatnych porad ekspertów w zakresie spraw związanych z tematyką mieszkaniową. W sobotę w godz. 11 – 15  porady udzielać będą: radca prawny Joanna Siluk oraz rzeczoznawcy majątkowi z bydgoskiego oddziału Polskiego Stowarzyszenia Rzeczoznawców Wyceny Nieruchomości. Z kolei w niedzielę w godzinach 11.00 - 15.00, dyżurować będą architekci Studia Architektury arch. Zbigniewa Rąbalskiego.
Targi odbędą się w hali Artego Areny przy ul. Toruńskiej 59 w godz. 10 – 17. Wstęp jest bezpłatny. Na miejscu kolportowany będzie darmowy informator zawierający opisy, ceny oraz mapę inwestycji mieszkaniowych oferowanych na targach. Szczegółowy program i informacje dostępne są na tej stronie organizatora – Targów Bydgoskich SAWO

Materiał organizatora