logo miasta - trzy kolorowe spichrze

To będzie bardzo smaczny weekend
Blisko trzydzieści food trucków zaparkuję na płycie Starego Rynku już w najbliższy weekend (17-18 marca). Będzie to wspaniała okazja, aby spróbować kuchni z różnych stron świata.


To będzie smaczne powitanie wiosny. Na płycie Starego Rynku pojawią się food trucki z całej Polski. Organizatorzy zaprosili blisko 30 barów na kółkach z daniami inspirowanymi kuchnią i kulturą wielu krajów świata. Na festiwalu pojawią się food trucki, które już kilkukrotnie odwiedziły Bydgoszczy podbijając serca i żołądki mieszkańców.

Na festiwalu pojawią się strefy aktywności dodatkowych, m.in.:
- Akademia Gier Planszowych – gry, konkursy, porady dla dzieci i dorosłych,
- strefa dla dzieci,
- strefa chilloutu – muzyka, leżaki, konkursy,
- zawody kulinarne z nagrodami,
- kino 7D,
- gra terenowa z nagrodami,
- strefa baniek mydlanych oraz wiele więcej.

Jak co roku uczestnicy wybiorą „Najsmaczniejszego Food Trucka Festiwalu”, a dla biorących udział w głosowaniu organizatorzy przygotowali niespodziankę.

Na gości czekać będą miejsca siedzące oraz zadaszenie na wypadek niepogody, gdzie wraz z przyjaciółmi i rodziną będzie można próbować wszystkich pyszności.

Data: 17-18 marca
Godziny: sobota 12-21 i niedziela 12-20
Miejsce: Stary Rynek w Bydgoszczy
Wstęp bezpłatny.

W związku z organizacją festiwalu informujemy, iż na czas trwania wydarzenia w dn. 17-18.03.2018 zostaną wprowadzone czasowe zmiany w organizacji ruchu w rejonie ulic Starego Rynku. Zmiany w organizacji ruchu wprowadzone zostaną na skrzyżowaniu ulic:
-Długa – Batorego
-Długa- Jana Kazimierza
-Farna- Malczewskiego

W dn. 17-18.03.2018 obowiązywać będzie strefa ograniczonej dostępności do obszaru Starego Rynku dla ruchu kołowego. Nie będą one dotyczyły pojazdów służb miejskich, zaopatrzenia i obsługi Festiwalu Smaków Food Trucków.
Zmiany przestaną obowiązywać 19 marca.