logo miasta - trzy kolorowe spichrze

Setki ofert pracy na giełdzie WORK PARK
Już po raz drugi w Bydgoszczy odbyła się Giełda Pracy WORK PARK. Na tegorocznym wydarzeniu zaprezentowało się ponad 50 pracodawców z Bydgoszczy.


Giełda Pracy WORK PARK zorganizowana przez Bydgoski Park Przemysłowo-Technologiczny to dokonała okazja do znalezienia odpowiedniej oferty pracy. We wtorek 17 października w Bydgoskim Centrum Targowo-Wystawienniczym zaprezentowało się około 50 firm z Bydgoszczy z ponad 2 tys. ofertami pracy. Wśród zaproszonych pracodawców byli m. in. Lidl, Nokia, Cimat, Oponeo, PESA, Shapers Polska, a także Baumat, Tyco Electronics i wiele innych.

Giełda Pracy skierowana jest zarówno do osób z doświadczeniem na różnych stanowiskach, jak i uczniów szkół i studentów, którzy stawiać będą pierwsze kroki na rynku pracy. Na giełdzie obecni byli także doradcy zawodowi, którzy podpowiadali, jak dobrze skonstruować CV czy dobrze wypaść na rozmowie kwalifikacyjnej.

Dodatkowo odbyły się warsztaty dla poszukujących pracy, które poprowadzą trenerzy biznesu oraz przedstawiciele instytucji współpracujących z BPPT.