logo miasta - trzy kolorowe spichrze

Natalia Nykiel z koncertem w Bydgoszczy
19 czerwca przed bydgoską publicznością zaprezentuje się gwiazda popu Natalia Nykiel. Wokalistka zagra koncert z dachu muzycznego autobusu na Wyspie Młyńskiej.


Koncert Natalii Nykiel odbędzie się w Bydgoszczy w ramach trasy Red Bull Tour Bus – to już ósma w historii jedynego w swoim rodzaju muzycznego autobusu – w poprzednich edycjach na jego scenie występowali już tacy artyści jak: Dawid Podsiadło, Pezet czy Brodka.

Na czerwcową trasę  Red Bull Tour Bus Natalia Nykiel poszerzy skład zespołu i zaprezentuje swoje utwory w jeszcze mocniejszych, electro-grunge’owych aranżacjach. Artystka zaprezentuje show, w skład którego wchodzić będą utwory z albumu „Lupus Electro”. Obok nich usłyszymy także nowy singiel „Spokój” wydany na początku maja.

Koncert Natalii Nykiel w Bydgoszczy odbędzie się 19 czerwca o godzinie 20.30 na Wyspie Młyńskiej. Wstęp na koncert jest bezpłatny.

Patronat nad trasą objęli: portal Wirtualna Polska oraz Radio Zet, na antenie którego będzie można wygrać możliwość spotkania z artystką.

Więcej informacji na temat trasy: www.redbull.pl/tourbus oraz na: www.facebook.com/redbulltourbus/
Wydarzenie na Facebooku: https://www.facebook.com/events/1920899644823586/

Red Bull Tour Bus: Natalia Nykiel
Wyspa Młyńska, Bydgoszcz
19 czerwca 2017
otwarcie bram: g. 19:30
start koncertu: g. 20:30
wstęp wolny