logo miasta - trzy kolorowe spichrze

Największy zlot harleyowców w Europie – już 16 maja w Myślęcinku
Ponad 7 tysięcy harleyowców przyjedzie do Bydgoszczy na największy zlot w Europie. Impreza FH-DCE Super Rally odbędzie się w dniach 16-20 maja w Myślęcinku.


Miłośnicy motocykli Harley Davidson z całej Europy przyjadą do Bydgoszczy 16 maja. Przez pięć dni w Myślęcinku trwać będzie zlot FH-DCE Super Rally. Jego gospodarzami będą dwa warszawskie kluby: H-DC Riders of Poland oraz Brothers H-DC Poland. To największy w Europie, coroczny zlot użytkowników motocykli Harley Davidson.

Rozpoczęły się już techniczne przygotowania do zlotu. Baza rajdu zlokalizowana będzie na terenie biegnącym od Różopola, do ulicy Konnej i Gdańskiej. Na grodzonym właśnie terenie powstanie miasteczko zlotowe z miejscami campingowymi, sanitariatami, sceną itd.  Pozostały rozległy teren parku nadal będzie do dyspozycji odwiedzających. Zapewnione będzie dojście do wszystkich ośrodków Myślęcinka. Swobodnie poruszać się będzie można także głównymi arteriami parku, z użytku kołowego nie będzie wyłączona ulica Konna.

Warto wiedzieć:
FH-DCE Super Rally jest organizowany już od ponad 40 lat każdego roku w innym miejscu w Europie przez kluby członkowskie Europejskiej Federacji Klubów Harley-Davidson. Corocznie uczestniczy w niej od 7 do 10 tys. harleyowców z całego kontynentu. Na zjazdy przyjeżdżają również uczestnicy z USA, Ameryki Południowej, Japonii a nawet Nowej Zelandii.

FH-DCE to Europejska Federacja Klubów Harley Davidson, założona w 1991 roku, zarejestrowana zgodnie z prawem europejskim jako E.E.I.G. (Europejskie Zgrupowanie Interesów Gospodarczych). Zrzesza ponad 38,000 członków z ponad 120 niezależnych klubów z większości krajów europejskich. Zarówno H-DC Riders of Poland jak i Brothers H-DC Poland są członkami federacji - klubami zrzeszającymi użytkowników motocykli Harley Davidson.

Szczegóły są dostępne na www.sr2018.pl bądź na www.facebook.com/sr2018pl/.