logo miasta - trzy kolorowe spichrze

Metropolitalne zakupy w Brdyujściu
W Brdyujściu rozpoczęła się budowa centrum wyprzedażowego Outlet Center Bydgoszcz. To kolejny duży sklep, który kierować ma ofertę do mieszkańców całego regionu.


Nowe centrum wyprzedażowe będzie liczyć docelowo powierzchnię 15 tysięcy metrów kwadratowych. Do dyspozycji klientów odwiedzających Outlet Center będzie 800 miejsc parkingowych. Wykonawcą inwestycji została spółka Erbud. Koszt prac budowlanych to 31 mln zł. W ich ramach powstaną też nowe odcinki ulicy Pilickiej,  Inflanckiej  i Sierpeckiej, które poprawią dojazd także do innych firm zlokalizowanych we wschodniej części Brdyujścia. Zakończenie inwestycji planowane jest w połowie przyszłego roku. Obecnie prowadzony jest szereg prac ziemnych. Stawiane są też żelbetowe słupy, które tworzyć maja konstrukcję obiektu. Wykonano też roboty przy przyłączach i kolidującym uzbrojeniu podziemnym.

Outlet Center ma być kolejnym obiektem handlowym, który swoją ofertę ma kierować do mieszkańców całego regionu. Sprzyjać ma temu położenie. – . Naszą ofertę stanowić będzie pełen wachlarz wiodących marek odzieżowych, sportowych i wyposażenia wnętrz, w tym również takich, które do tej pory nie były obecne w regionie – mówi Bartłomiej  Wójtowicz, dyrektor ds. komercjalizacji. Swoje salony będą w nim prowadzić tak znane marki jak Puma, Adidas, Reebok, New Balance.

W Brdyujściu funkcjonuje  szereg innych sklepów, które już przyciągają do Bydgoszczy klientów z całego obszaru metropolitalnego (m.in. IKEA, Black&Red&White, Auchan, Decathlon, Leroy Merlin, salony samochodowe).