logo miasta - trzy kolorowe spichrze

Konkurs Dumni z Bydgoszczy – weź udział i wygraj płyty BISZA i Pawbeats'a
W piątek 11 maja rusza konkurs „Dumni z Bydgoszczy”, w którym pytać będziemy Was o rzeczy związane ściśle z naszym miastem i jego historią, a także o Polskę. Do wygrania są płyty bydgoskich muzyków BISZA i Pawbeats'a.


Konkurs organizowany jest w ramach projektu „Dumni z Bydgoszczy – Dumni z Niepodległej”, którego pierwszą odsłoną był majówkowy koncert na Wyspie Młyńskiej. Na scenie wystąpili Enej, Grubson i Żuki, a także bydgoscy artyści – BISZ – BOK i Pawbeats. I to płyty tych dwóch ostatnich artystów będzie można wygrać w konkursie. 

Uczestnikiem może być każdy, kto chciałby sprawdzić swoją wiedzę na temat Bydgoszczy i Polski – pytania konkursowe dotyczyć będą właśnie naszego miasta i związane także będą ze 100. rocznicą odzyskania przez Polskę Niepodległości.

Pytania konkursowe ogłaszane będą na stronie www.bydgoszcz.pl/dumnizbydgoszczy  w trzy kolejne piątki, począwszy od 11 maja o godz. 20.00 (11, 18, 25 maja). Każdorazowo zamieszczanych będzie pięć pytań konkursowych.

Odpowiedzi należy przesłać na adres mailowy: konkurs@um.bydgoszcz.pl. W każdym tygodniu nagrodzonych zostanie 20 pierwszych osób, które udzielą wszystkich poprawnych odpowiedzi z danego tygodnia.

Opublikowanie wyników konkursu nastąpi kolejno 15, 22 i 29 maja o godz. 12.00. Skontaktujemy się z każdym z laureatów mailowo.

Nagrodami w konkursie są płyty CD bydgoskich twórców Marcina Pawłowskiego – Pawbeats’a oraz Jarosława Jaroszewskiego – BISZ’a.

Regulamin konkursu TUTAJ.

Poprawne odpowiedzi na pierwszą serię pytań TUTAJ.