logo miasta - trzy kolorowe spichrze

Czwarta część konkursu „Dumni z Bydgoszczy” rozstrzygnięta
Znamy laureatów czwartej odsłony naszego wakacyjnego konkursu „Dumni z Bydgoszczy”. Pytania tym razem dotyczyły Trasy Uniwersyteckiej. Kolejna porcja pytań – tym razem o dworcu kolejowym Bydgoszcz Główna – pojawi się już w piątek, 11 sierpnia.


Laureatkami czwartej części naszego konkursu „Dumni z Bydgoszczy” zostały dwie panie Anie: Anna Marczak i Anna Sobieraj-Betlińska. Obie poprawnie odpowiedziały na pięć pytań związanych z Trasą Uniwersytecką i otrzymają wysokiej klasy smartwatche.

Zwyciężczynie zostały wyłonione zgodnie z regulaminem konkursu (TUTAJ).

Kolejne nagrody można wygrać, biorąc udział w następnych odsłonach konkursu – pytania – tym razem dotyczące dworca kolejowego pojawią się na naszym profilu na Facebooku, portalu miejskim i w lokalnych mediach już w piątek, 11 sierpnia.

Konkurs trwać będzie przez całe wakacje. Oprócz cotygodniowych 5 pytań i związanej z tym cotygodniowej szansy na wygranie nagród rzeczowych, można wziąć udział w konkursie głównym – wystarczy odpowiedzieć na pytanie „Dlaczego jestem dumny z Bydgoszczy?” (nagroda główna – tablet). Forma odpowiedzi na to pytanie jest dowolna (np. literacka, plastyczna, muzyczna czy filmowa) . Odpowiedzi na to pytanie można nadsyłać do 1 września 2017 (drogą mailową lub osobiście).

Odpowiedzi na cotygodniowe pytania należy wysyłać wyłącznie drogą elektroniczną na adres: konkurs@um.bydgoszcz.pl
Szczegóły w regulaminie (TUTAJ).

Dotychczasowym zwycięzcom konkursu serdecznie gratulujemy!