logo miasta - trzy kolorowe spichrze

Centrum Onkologii nagrodzone
Bydgoskie Centrum Onkologii zostało laureatem konkursu "Najcenniejsze Firmy Zdrowia 2018" w kategorii: Szpitale i Przychodnie.


Konkurs został rozstrzygnięty podczas Forum Ekonomicznego w Krynicy-Zdroju, który odbywał się w dniach 3–5 września 2019 r. Kapituła Forum, w skład której wchodzili przedstawiciele organizacji firm z sektora zdrowia uwzględniła głównie aspekty ekonomiczne i zarządcze szpitali. Pod uwagę brano dane finansowe (wynik za działalność operacyjną, kapitał własny, poziom inwestycji, itp.; dane dotyczące zatrudnienia oraz nakłady na badania i rozwój.

Podczas Gali Forum Ochrony Zdrowia zorganizowanej w ramach Forum Ekonomicznego nagrodę odebrał prof. Janusz Kowalewski, dyrektor Centrum Onkologii w Bydgoszczy.
Informacje o Rankingu Forum Ochrony Zdrowia opublikowano w branżowych portalach internetowych,, najpoważniejszych portalach gospodarczych oraz na łamach miesięcznika „Forbes”.

Warto wiedzieć:
Centrum Onkologii im. prof. F. Łukaszczyka w Bydgoszczy jest jednym z najnowocześniejszych szpitali w Polsce. Poziom leczenia jest doceniany także przez samych pacjentów. 28 sierpnia br. Centrum Onkologii zostało uhonorowane prestiżowym certyfikatem Instytutu Badań Marki. W dowód uznania stosowanych w ośrodku najwyższych standardów leczenia na wniosek pacjentów szpital otrzymał tytuł „Zadowolony Pacjent”. Przyznawany jest nielicznym jednostkom medycznym na podstawie opinii wyrażanych za pomocą elektronicznego formularza dostępnego na stronie internetowej Instytutu lub telefonicznie.

Fot. Centrum Onkologii w Bydgoszczy