logo miasta - trzy kolorowe spichrze

Bydgoszcz szuka talentów
Bydgoska Agencja Rozwoju Regionalnego rozpoczyna kolejną edycję programu Bydgoszcz Szuka Talentów. W tej edycji będą realizowane warsztaty dla programistów w partnerstwie z bydgoskim oddziałem firmy CybercomPoland. Uczestnicy nie ponoszą opłat za udział w warsztatach.


Warsztaty dla programistów poprowadzą eksperci, którzy zapoznają uczestników z podstawami pisania aplikacji webowych w środowisku .NET. Podczas warsztatów uczestnicy będą wykorzystywać narzędzie Visual Studio 2015 Community Edition. Efektem szkolenia będzie nabycie przez uczestników umiejętności samodzielnego rozwiązania zadania programistycznego w technologii ASP.Net.
 
Warsztaty będą realizowane przez cztery dni. Najlepsze osoby będą miały szansę na płatny staż w Cybercom Poland.  Nie ma na co czekać, warto już zaplanować swój czas i zdecydować się! Liczba miejsc jest ograniczona. Organizator dokona wyboru kandydatów na warsztaty. Aby zgłosić udział w warsztatach, należy zapoznać się z regulaminem i zarejestrować się on-line.
 
Warsztaty odbędą się w terminie: 27-28.10.2017 oraz 3-4.11.2017.(Prosimy o zgłoszenia zawierające CV, w temacie wpisując „Bydgoszcz Szuka Talentów / Cybercom”). Uczestnictwo w bezpłatnych warsztatach dla programistów jest doskonałym sposobem na zdobycie dodatkowych kwalifikacji.

Przydatne linki: