logo miasta - trzy kolorowe spichrze

Bilety na UEFA EURO 21
Kujawsko-Pomorski Związek Piłki Nożnej będzie prowadził sprzedaż biletów zbiorowych na mecze UEFA EURO U21, które rozgrywają się w Bydgoszczy. Pierwszeństwo mają dzieci i młodzież z klubów z naszego regionu


Kujawsko-Pomorski Związek Piłki Nożnej informuje, że będzie prowadził sprzedaż biletów zbiorowych na mecze UEFA EURO U21,które rozgrywane będą w Bydgoszczy. W pierwszej kolejności bilety przyznane zostaną grupom dzieci i młodzieży z klubów naszego województwa. Ceny biletów wynoszą 25 zł (kategoria I) i 15 złotych (kategoria II). 

K-PZPN będzie miał do sprzedaży dla grup zorganizowanych 1800 sztuk biletów na każdy mecz w Bydgoszczy. Aby dokonać zamówienia, należy przesłać formularz na adres mailowy przypisany do każdego z meczów.
Portugalia – Serbia mail: portugalia-serbia@kpzpn.pl
Serbia – Macedonia mail: serbia-macedonia@kpzpn.pl
Serbia – Hiszpania mail: serbia-hiszpania@kpzpn.pl

Formularze zamówienia dostępne są na stronie: http://www.kpzpn.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=1972&catid=23&Itemid=325

Każdy z klubów może ubiegać się o maksymalnie 50 biletów na każde ze spotkań. O przyznaniu biletów decyduje kolejność zgłoszeń.

Ważne: formularze wypełnić należy  wyłącznie elektronicznie w formie edytowalnej. Formularze wydrukowane i wypisane ręcznie, wypełnione nieprawidłowo bądź zawierające niepełne dane, nie będą rozpatrywane. Po przyjęciu prawidłowego zgłoszenia, klubowi zostanie wysłana drogą mailową informacja z prośbą o dokonanie wpłaty za zamówione bilety.
Zgłoszenie zapotrzebowania na bilety nie jest gwarancją ich zakupu. Na każde wysłane zgłoszenie otrzymają Państwo odpowiedź.

Sprzedaż biletów indywidualnych rozpocznie się 21 lutego za pośrednictwem strony bilety.u21poland.com.

Informacja na temat zakupu Pakietów Biznes dostępna jest pod adresem: u21poland.com/pakiety-biznes/