logo miasta - trzy kolorowe spichrze

Biegasz? Zapisz się na Bieg na Miedzyniu
III Bieg na Miedzyniu to impreza sportowa dla wszystkich, bez względu na kondycję i wiek. W tym roku odbędzie się 27 maja – na tę popularną imprezę sportową można się jeszcze zapisać.


Tak jak w poprzednich latach bieg ma charakter rodzinny - nagrodzone zostanie 8 najlepszych rodzin, rodzeństw, małżeństw i drużyn. Oprócz tego, biegacze zostaną nagrodzeni w klasyfikacji generalnej oraz 6 kategoriach wiekowych dla każdej z płci.

Dodatkową kategorią będą Mistrzostwa Miedzynia i Prądów. Każdy z biegaczy otrzyma bogaty pakiet startowy, będzie mógł uczestniczyć w profesjonalnej rozgrzewce przed biegiem, a po biegu otrzyma pamiątkowy, unikatowy medal i posiłek regeneracyjny.

Organizatorzy podkreślają, że 5 kilometrów to dystans idealny dla każdego - zarówno dla osób, które zaczynają swoją przygodę z bieganiem, jak i dla starych wyjadaczy.

Biuro zawodów będzie zlokalizowane na stadionie bejsbolowym przy ulicy Krokusowej, a start i meta będą tuż za stadionem. Trasa prowadzi malowniczymi terenami leśnymi.

Patronat honorowy nad biegiem objął Prezydent Bydgoszczy Rafał Bruski.

III Bieg na Miedzyniu odbędzie się już 27 maja 2017 roku. Zapisy pod adresem - http://sport-time.com.pl/competitions/view?id=168

Więcej o biegu: facebook.com/BiegNaMiedzyniu