logo miasta - trzy kolorowe spichrze

„Awiator” gotowy do budowy
Na Bartodziejach przy ul. Koszalińskiej powstanie kolejny nowoczesny wysokościowiec. Na 11 kondygnacjach „Awiatora” znajdzie się 87 apartamentów. Inwestor otrzymał już pozwolenie na budowę.


W budynku planowanych jest 87 apartamentów w zróżnicowanych metrażach – od 35 do 110 metrów kwadratowych. Z uwagi na przeważającą ekspozycję południowo-zachodnią mieszkań, atutem budynku będzie doskonały widok na centrum miasta. Planowany obiekt będzie miał 36 m wysokości i  liczyć 11 kondygnacji.

Cała inwestycja realizowana będzie w podwyższonym standardzie. Inwestor zaplanował między innymi duże  przeszklenia od podłogi do sufitu, przestronne balkony, tarasy i loggie, po dwie windy w obu klatkach czy dwie niezależne hale garażowe z szerokimi miejscami parkingowymi. Apartamenty na dwóch ostatnich kondygnacjach „Awiatora” będą wykończone w najwyższym standardzie.

Inwestorem jest firma AWZ Deweloper. Prowadzone są obecnie przygotowawcze prace ziemne i przebudowy sieci. Na październik planowane jest rozpoczęcie zasadniczych  robót budowlanych. Jedna trzecia mieszkań została już  sprzedanych.

„Awiator” w liczbach:

  • Liczba mieszkań – 87
  • Wysokość  budynku– 36 metrów
  • Liczba kondygnacji – 11